Balogh-Haász-Nádler – pop-up kiállítás koccintással a Szentendrei Képtárban

KIÁLLÍTÁS

2021-12-17 14:00

Egynapos, ünnepi kiállítás nyílik a Szentendrei Képtárban (Fő tér 2-5.) Balogh László, Haász István, Nádler István műveivel december 18-án, szombaton 12:00-19:00 óra között. 18:00 órától ünnepi koccintásra várják az érdeklődőket Balogh László festőművésszel a kiállításban.

A kiállítás a Ferenczy Múzeumi Centrum idei IKON-tárlataiból válogat. Az IKON kiállítótérben Az érzések geometriája címmel nyílt meg Balogh László Munkácsy-díjas festőművész kiállítása júniusban, a ma is aktívan alkotó, 91 éves művész munkáiból. Júliusban Haász István Munkácsy-díjas festőművész Nagyítás című tárlata a karanténra reflektált, októberben Nádler István Kossuth-díjas festőművész Szabadon című ciklusából nyílt tárlat.

A kiállításokhoz kapcsolódva egyedi, 10 lapos mappák készültek a művekből. A Képtár pop-up kiállításán a művészek mappái megtekinthetők. A mappák egyben és a lapok külön is megvásárolhatók.

További információ: Muladi Brigitta, brigitta.muladi@muzeumicentrum.hu

A pop-up kiállítás Facebook eseménye.

állományvédelem, beruházás, ipari örökség, látogató, téma
2021-12-05 07:00
gyűjtemény, képzőművészet, kiállítás, látogató, művészettörténet
2021-11-10 15:00