Játszd újra! - Június 27-én megint Múzeumok Éjszakája!

MUZÉJ

2020-03-06 13:40

2020-ban június 27-én, szombaton rendezik meg a Múzeumok Éjszakáját több száz múzeum és kulturális intézmény részvételével, amelyek számos szórakoztató és érdekes programmal várják az érdeklődőket. Az idei immár a 18. alkalom, amikor Szent Iván éjének közeledtével egy estére országszerte a múzeumoké a főszerep!

A rendezvény idei szlogenje a Játszd újra!, amely a játékot a mindennapok részeként megélő gyerekeken kívül a felnőtt látgatókat is megszólítja. Napjainkban reneszánszát éli a családi vagy baráti körben zajló társasjátékozás, amelyből kiindulva arra biztatjuk az intézményeket, hogy a korosztályokon átívelő játéktevékenységet állítsák az este középpontjába.

A Múzeumok Éjszakája legfontosabb üzenete, hogy a legtöbb intézményünkben ma már élményszerű és interaktív módon, játszva szerezhetőek meg az ismeretek.

A szervezők abban bíznak, hogy a múzeumok június 27-én már kora délutántól színes interpretációkkal  és egyéb játékos programokkal várják az érdeklődőket.

Múzeumok Éjszakája, programajánló
2018-06-14 08:00