Szakmai nap lesz! Téma a vezetői menedzsment

FELHÍVÁS

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum – Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ, az Országos Közgyűjtemények Szövetsége, valamint az ICOM Magyar Nemzeti Bizottsága tisztelettel meghívja Önt a 2018. június 5-én megrendezésre kerülő Vezetői menedzsment – európai példák és hazai jó gyakorlatok a közgyűjteményekben
című módszertani szakmai napjára. A szakmai eseményre elsősorban múzeumi felső- és középvezetőket, kommunikációs szakembereket, valamint a kulturális adminisztráció képviselőit várják.

Az esemény nemzetközi meghívott előadója Björn Stenvers, az ICOM Endowment Fund igazgatója, az Amszterdami Múzeumok Szövetségének korábbi vezetője. Az eseményen előadásokra és kerekasztalbeszélgetésre kerül sor a hazai múzeumi szervezetek és országos közgyűjtemények vezetőinek részvételével. A programon nemzetközi és hazai példákat szemlézhetünk és vitatunk meg a múzeumi hálózatosodás, kapcsolatépítés és szövetségek témakörében.

REGISZTRÁCIÓ: A szakmai konferencián való részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.
Kérjük, hogy részvételi szándékát ezen regisztrációs felület kitöltésével jelezni szíveskedjék!

A regisztráció határideje: 2018. június 1., 12:00 óra

Helyszín: Budapesti Történeti Múzeum – Vármúzeum, Gótikus terem, Budapest, 1014, Szent György tér 2.

Időpont: 2018. június 5. (kedd), 09:30 - 14:30

A részletes program itt érhető el:

A szakmai eseménye nyelve a magyar, szinkrontolmácsolást valamennyi program során biztosítunk.

Kérdés esetén kérjük, forduljon a módszertani nap szervezőjéhez, Pacsika Mártonhoz az alábbi elérhetőségeken: pacsika.marton@sznm.hu | +36 30 322 8946