A múzeumkerti Arany János-szobor - könyvbemutató és kerekasztal-beszélgetés a Magyar Nemzeti Múzeumban

KÖTET

2023-02-21 20:00

A Magyar Nemzeti Múzeum tisztelettel meghívja Debreczeni-Droppán Béla A múzeumkerti Arany János-szobor című kötetének megjelenése alkalmából rendezett kerekasztal-beszélgetésre.

A beszélgetés a recto/verso könyvbemutató-sorozat első alkalma. A Magyar Nemzeti Múzeum Központi Könyvtárában havi rendszerességgel megrendezésre kerülő sorozat eseményein a múzeum új köteteivel ismerkedhetnek meg olvasók.

Időpont: 2023. február 23., csütörtök, 16:00

Helyszín: 1088 Budapest, Múzeum krt. 14–16.,
Magyar Nemzeti Múzeum, Központi Könyvtár

A vendégeket köszönti:
dr. Tomka Gábor főigazgató-helyettes,
a Bibliotheca Humanitatis Historica könyvsorozat főszerkesztője

A kerekasztal-beszélgetés résztvevői:
Debreczeni-Droppán Béla történész-levéltáros, főmuzeológus (Magyar Nemzeti Múzeum)
Borovi Dániel művészettörténész
Sidó Anna muzeológus (Petőfi Irodalmi Múzeum)

A beszélgetést vezeti:
Mészáros Balázs

A kötet a bemutató napján kedvezményesen megvásárolható a Magyar Nemzeti Múzeum boltjában.

Kérjük, hogy részvételi szándékát legkésőbb 2023. február 22-én, szerdán 16 óráig ezen a regisztrációs felületen jelezze!

További információ: kiadvanyok@mnm.hu

emlékezet, látogató, örökségvédelem, programajánló, természet
2020-06-18 15:00
kiadvány, múzeumtörténet