Az utolsó hetéhez érkezett a szegedi dinó-kiállítás

Móra Ferenc Múzeum
2019-01-07 17:00

Az utolsó hetének indul neki a dinoszaurusz-kiállítás a Móra Ferenc Múzeumban: a záróhéten hétfőtől péntekig kedvezményes jegyárakkal várják az érdeklődőket, a kültéri dinoszauruszok bontása pedig már a hét elején megkezdődik. Így már csak néhány napja maradt a dinó-rajongóknak, hogy elköszönjenek a kinti és benti ősállatoktól Szegeden.

Finisébe érkezett a Móra Ferenc Múzeum dinoszaurusz-kiállítása: a tárlat január 13-án zárja be kapuit, a kültéri dinoszauruszok bontása pedig már korábban megkezdődik. Így a kinti három dinótól – Tuloktól, Tüskétől és Colostól – a hét elején köszönhetnek el a dinó-rajongók.

Odabenn, a kiállítás utolsó hétköznapjain kedvezményes jegyárakkal várják az érdeklődőket: január 7-től 11-ig, hétfőtől péntekig 990 Ft-os jegyáron tekinthető meg a tárlat. Így azoknak is kedvezményes lehetőség nyílik a látogatásra, akik már látták a kiállítást, és azoknak is, akik eddig még nem jutottak el a szegedi dinókhoz. A kedvezményes jeggyel pedig nem csak a Móra Ferenc Múzeumot, hanem a Fekete ház lenyűgöző arany-kiállítását is megnézhetik az érdeklődők.

A dinoszaurusz-kiállítást júliusi megnyitása óta több mint 90 ezren látták. Az ismeretterjesztő tárlaton mozgó, hangot adó dinórobotok, a Jurassic Parkban szerepelt dinoszauruszok, eredeti dinómaradványok is láthatóak. A kiállítás január 13-án, vasárnap délután zárja be kapuit.

kiállítás, látogató, természet
2018-08-20 16:00