Detektívjátékkal vár mindenkit a Móra-múzeum az idei SZIN-en!

2019-08-29 09:00

Ebben az évben is kitelepült a Szegedi Ifjúsági Napokra a Móra Ferenc Múzeum: izgalmas detektív játékkal, fotókiállítással és óriáskirakóval is várják a fesztiválozókat augusztus 28-31. között a Partfürdőn.

Noha a Móra Ferenc Múzeum főépületében folyamatosan zajlanak a felújítási munkálatok, Szeged most sem marad izgalmas múzeumi programok nélkül. Idén is áttelepül ugyanis a közgyűjtemény a „túloldalra”, azaz a Szegedi Ifjúsági Napokra augusztus 28-31. között.

A fesztiválozókat ismét izgalmas játékokkal, programokkal várják a múzeum munkatársai. Lehet például SZIN-es detektívjátékot játszani, mely a partfürdő területén vezet végig, emellett fotókiállítás, kvíz, óriáspuzzle, társasjáték és kézműves alkotóplacc is a fesztiválozók rendelkezésére áll. Mindemellett érvényes SZIN-es karszalaggal kedvezményesen látogatható a Fekete ház, a Kass Galéria és a Klauzál téri élménytér a fesztivál ideje alatt.

Keresse mindenki a Móra Ferenc Múzem sátrát!

beruházás, bővítés, múzeum, téma
2019-07-18 17:00