Így támogathatod kedvenc múzeumodat az Éjszakán!

VIP KARSZALAG

2019-06-18 07:49

2019-ben jótékonykodhatunk is a Múzeumok Éjszakáján! Az idei év újdonsága, hogy olyan karszalagot is vásárolhatunk, amellyel támogatjuk kedvenc intézményünket, sőt sorban sem kell vele állnunk!

Ahogyan ez előző években megszokhattuk, a fővárosban egységes karszalaggal látogathatók a Múzeumok Éjszakája rendezvényei és kiállításai. A felnőtt karszalag 1900 Ft, a gyermek karszalag (6-18 éves korig) 800 Ft, mely nemcsak a csatlakozott intézményekbe való belépésre és a programokon való részvételre jogosít, de ingyenesen használhatók vele a BKK múzeumi buszjáratai és az elektromos kisautó körjáratok is.  Idén két új karszalagot is bevezettek a szervezők. Az egyik az early bird jegy volt, melynek ára 1 700 Ft-ba kerül, és csak a kiemelt BKK jegypénztárakban volt kapható egészen május 25-ig. A másik pedig a támogatói/VIP jegy, melynek összege 10 000 Ft.

Ennek a karszalagnak két előnye is van, egyrészt a látogató soron kívül bemehet a budapesti múzeumokba, így adott esetben elkerüli a több órás sorban állást a nagy népszerűségnek örvendő helyeken. Ami pedig még fontosabb, hogy a 10 000 Ft-ból 5 000 Ft-al azt a múzeumot támogatja, amelyet kiválaszt az online vásárláskor. Fontos megjegyezni, hogy ez a jegytípus csak online vásárolható!

Akárcsak tavaly, most is a jegymester.hu oldalon tudunk karszalagot vásárolni. Így kényelemesebben lehet belépőhöz jutni, a karszalag árával pedig támogatni lehet azt a fővárosi intézményt, amelyet a vásárlásnál megjelölünk.

A Múzeumok Éjszakáján a múzeumokban nem lesz kapható a támogatói/VIP jegytípus. Für Anikó így ajánlja:

Múzeumok Éjszakája
2019-06-06 09:07