ISTEN | NŐ - Finisszázs a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeumban

kiállítás

Vasárnap mindenkit szeretettel várnak a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeumban a május óta nyitva tartó ISTEN | NŐ hindu művészeti kiállítás záró programjaira. Lesznek hangulatos kerti vezetések, exkluzív történetek a kiállításról, indiai társasjátékok, illatos, forró teák a Big Ben teaház kínálatából és jeges hóistennő építés!

13.30–14.00 Kerti tárlatvezetés Nagy Dórával és… hócsata!

Forró tea ízlés és testhőmérséklet szerint

14.15–15.30 Sétáló tárlatvezetés Válóczi Róbert kurátorral

Az ISTEN | NŐ kiállítás kurátora sétáló tárlatvezetés keretében ismerteti meg az érdeklődőket a Nagy Istennő, Dévi különböző megjelenési formáival és a hozzájuk kapcsolódó tradíciókkal.

15.30–16.00 Kerti tárlatvezetés Nagy Dórával

Forró tea à la Big Ben Teaház!

16.15–17.30 „Indiai motívumok egy kortárs magyar képzőművész munkáiban" – Sétáló tárlatvezetés (felnőtteknek) Válóczi Róbert kurátorral és Szűcs Veronika indológus-képzőművésszel

13.30 - 17.30

Ismeritek a pacsíszít? Ez egy indiai eredetű táblás, kockadobásos játék, amit Magyarországon például „Ki nevet a végén?" néven forgalmaztak. Van kedvetek játszani?:) Ha igen, itt a lehetőség.

A pacsíszíről Rádhikától is szerezhetünk értesüléseket a Hopp Múzeum blogján.

Helyszín: Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeum, 1062 Budapest, Andrássy út 103.

Jegyáraink: 1200 Ft (teljes árú); 600 Ft (kedvezményes)

Fotó: Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeum

képzőművészet, kiállítás
2018-05-10 19:00