Jakab Flóra: Flóra faunája - természetfotó-kiállítás a Természettudományi Múzeumban

KIÁLLÍTÁS

2020-02-13 07:00

Több, kisebb önálló kiállítás után most a Magyar Természettudományi Múzeum biztosít helyszínt Jakab Flóra legújabb tárlatának, ahol a legsikeresebb (és általa legjobbnak tartott) képek fognak szerepelni.

A kiállítást Novák László természetfotós nyitja meg. A közel 50 fotó 2020. március 16-ig tekinthető meg a múzeumban.

A megnyitóra a belépés díjtalan és mindenkit szeretettel várunk! A megnyitó után a kiállítást az állandó kiállításainkra szóló belépőjeggyel lehet látogatni.

Jakab Flóra 1995. június 23-án született Gyöngyösön. Jelenleg az Állatorvostudományi Egyetem ötödéves hallgatója. A fotózás és természet szeretete egészen kiskorában kezdődött számára, hiszen édesapja abban az évben kezdett el természetet fotózni, amikor ő megszületett, így ebben a légkörben nőtt fel, és mint utólag kiderült, nem esett messze az alma a fájától.

múzeumpedagógia, téma, természet
2017-12-05 17:45