Kié lesz az idei Múzeumpedagógiai Nívódíj?

FELHÍVÁS

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum Múzeumi Oktatási és Módszertani Központja (SZNM MOKK, Szentendre) idén is meghirdeti a Múzeumpedagógiai Nívódíjat.

A hazai muzeális intézmények a saját munkatársaik által kivitelezett fejlesztések – pl. múzeumpedagógiai tartalom, foglalkozás és módszer, információs összeállítás, rendezvény, installációs és interpretációs megoldás, online program stb. – írásos, képi, és videódokumentációs anyagaival nevezhetnek a Múzeumpedagógia Nívódíjra,   2018. szeptember 1. és 2019. augusztus 1. között megvalósított, újszerű, ugyanakkor más muzeális intézmények számára is adaptálható múzeumpedagógiai kezdeményezésekkel és kapcsolódó kiadványokkal.

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2019.08.23.

A nevezéshez kapcsolható múzeumpedagógiai kiadvány lehet papír alapú vagy online (is) megjelenő kiadvány, oktatási segédanyag, amely valamely múzeumpedagógiai tevékenység megvalósítását segíti elő egyéni vagy csoportos látogatás során. (Például különféle foglalkoztatók, módszertani kiadványok, CD, DVD-ROM, társasjáték, foglalkozások speciális segédletei stb.)

További részletek : Felhívás Múzeumpedagógiai Nívódíjra

A pályázathoz szükséges adatlap letölthető innen: nivodij_adatlap_2019.doc