KORtársalgó - Kukorelly Endre irodalmi beszélgetéssorozata a Ferenczy Múzeumi Centrum szervezésében

PROGRAMAJÁNLÓ

2021-04-09 07:00

Kukorelly Endre író havonta jelentkező irodalmi beszélgetéssorozata a Ferenczy Múzeumi Centrumban. A sorozat estjein kortárs írókkal ismerkedhetünk meg, nemcsak munkásságukon, hanem izgalmas, fordulatokban bővelkedő személyes történeteiken keresztül.

Az áprilisi vendégek: Halász Rita és Nagy Gerzson írók

,,Akikkel beszélgetek a KORtársalgóban, kollégák és a barátaim. Kortársaim, idősebbek, fiatalok, nagy életművel és első kötettel. Közös bennük, hogy nagyra tartom őket és sokat várok tőlük. Halász Ritát és Nagy Gerzson onnan ismerem, hogy a szemináriumomra járnak. Ez nagyon szoros ismeret. Hétről hétre nem pusztán meghallgatásra-tudomásulvételre, de alapos kritikára is mások elé bocsátani, amit csinálsz – szövegeiden keresztül saját magaddal –, igen veszélyes processzus, és akik ebben részt vesznek, jobban (meg)ismerik egymást, talán még annál is jobban, mint ahogy gondolják. Ritát és Gerzsont jól ismerem, és bízom bennük.”

Kukorelly Endre író

KORtársalgó - Kukorelly Endre irodalmi beszélgetéssorozata

Időpont: 2021. április 10. 17 óra

Az eseményt ingyenesen és online közvetítjük a Ferenczy Múzeumi Centrum Facebook-oldalán.

A beszélgetés Facebook eseménye.

képzőművészet, kiállítás, kortárs, látogató, múzeumtörténet, programajánló, újranyitás
2020-09-09 16:00
képzőművészet, kortárs, látogató, programajánló, virtuális
2020-11-13 07:00