Munkácsy minden mennyiségben - Múzeum+ a Magyar Nemzeti Galériában

PROGRAMAJÁNLÓ

2020-02-12 20:30

2020. február 13-án egy felejthetetlen estével várjuk a havonta jelentkező Múzeum+ sorozatunk első állomásán, Munkácsyval, a Nemzeti Galériában.

Az Élő MúzeumCafé-beszélgetésen kiderül, hogy miért érnek annyit a Munkácsy-alkotások, amennyit és felfedezhető a mester képeinek különleges restaurálási technikája. Hallható lesz kurátori tárlatvezetést a festőnek és kortársainak újrarendezett tárlatában, előadást a művészeti közegről, amelyben Munkácsy élt; grafológus fedi fel az írásképe mögött rejtőző embert, illetve megtekinthető a művész néhány eredeti használati tárgya is.

Mindehhez finom borok, korhű zene és stílszerű ételek társulnak – és sok minden más. Ha el akarja kerülni a sorban állást, váltsa meg jegyét elővételben!

Részletes program.