Nekem szól! Egészségértés Díjat nyert a Skanzen Demencia Programja

ELISMERÉS

Az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesülete (AIPM) által 2016-ban elindított Nekem Szól! Egészségértés Díj célja, hogy minden évben lehetőséget biztosítson a legjobb, leginnovatívabb egészségértést fejlesztő programok elismerésére és széleskörű megismertetésére.

Az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesületének 2020-as szakmai díját "Társadalmi szervezetek" kategóriában a Skanzen DEMENCIA PROGRAMja nyerte el. A múzeum programja demenciával élő időskorúak számára kidolgozott speciális foglalkozás, amely segíti, hogy az emlékezetvesztéssel küzdő betegek élményekkel töltődjenek fel.

Az oklevelet 2020. december 10-én Bokonics-Kramlik Márta, a múzeum Ismeretátadási Osztályának megbízott osztályvezetője, a Demencia Program koordinátora vehette át a Skanzen nevében.

Bővebben a programról a múzeum honlapján és szakmai blogján olvashat.

kiállítás, #muzeumozzaszobadbol, virtuális
2020-07-17 09:00