Összejövünk - online beszélgetés a múzeumi világ szereplőiről/vel

MŰHELY

2022-04-04 16:00

Mácsai Ágnes látogatókutató és Csordás Izabella szervezetfejlesztő tavaly kezdett azon gondolkozni, hogy hogyan tudnának közösen a múzeumok fejlődéséhez hozzájárulni. A közgazdász tanulmányok és a struktúrákban való gondolkozás vezette el őket ahhoz, hogy a múzeumok érintettjeiről írjanak egy öt részes cikksorozatot. Ezek az írások itt olvashatóak.

"A témában nagyon sok lehetőséget látunk, ezért a cikkek írása után most egy beszélgetést szervezünk a múzeumi világ szereplőiről a múzeumi világ szereplőinek. A beszélgetésen öten leszünk. A csapat összeállítása során fontos szempont volt, hogy minél többféle tapasztalattal, háttérrel rendelkezzenek a résztvevők.. Beszélgetünk majd egy látogatóval, vállalkozóval és az ICOM Magyarország elnökével is."

A beszélgetés ideje: 2022. április 7. csütörtök, 14:00-15:00 óra

Helye: Online - Zoom

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Regisztráció ITT

A beszélgetésről egy ajánló itt olvasható!

Facebook esemény

látogató, magazin, muzeológia, múzeumi marketing, műhely, szervezet, téma
2022-02-09 14:00
képzés, külföld, látogató, múzeumi marketing, Pulszky Társaság