Tájházi Műhely - Ismeretátadás és múzeumpedagógia - 2021. április 23.

FELHÍVÁS

A Tájházi Műhely a Magyarországi Tájházak Központi Igazgatóságának és a Magyarországi Tájházak Szövetségének közös rendezvénye, mely elsősorban tájházak vezetőinek, szakmunkatársainak szól. Célunk, hogy a Tájházi Műhely szakmai előadásaival segítsük a tájházak munkáját, melynek a tájházi múzeumpedagógia és ismeretátadás is fontos része. Jelen Tájházi Műhely ezt a témát járja körül a Tájházi TudásTár 4. Tájházaink megújítása – ismeretátadás és múzeumpedagógia című kötet megjelenése alkalmából.

További információ és regisztráció: https://tajhazigazgatosag.skanzen.hu/tajhazi-muhely-ismeretatadas-es-muzeumpedagogia.html

A műhely Facebook eseménye.

kiadvány, muzeológia, múzeumpedagógia, műhely, néprajz, tájház, tanulás, természet
2021-03-14 07:00
állományvédelem, képzés, kiadvány, muzeológia, műhely, néprajz, tájház, tárgy, természet
2020-04-04 09:00