Országos Restaurátor Konferencia a Magyar Nemzeti Múzeumban – 2023. november 8-10.

FELHÍVÁS

2023-10-07 19:00

A Magyar Nemzeti Múzeum 2023. november 8-10. között rendezi meg az Országos Restaurátor Konferenciát. A háromnapos eseményre a regisztráció elindult, határideje október 23. A múzeum szeretettel várja a műtárgyvédelem iránt érdeklődő kollégákat!

A részletes programterv itt elérhető.

Az esemény regisztrációs felülete

FONTOS INFORMÁCÓK

A konferencián való részvétel 2 feltétele:
• a regisztrációs űrlap kitöltése
• a regisztrációs díj befizetése a Magyar Nemzeti Múzeum JEGYVÁSÁRLÁS felületén keresztül (online vásárlás).

Az idei konferencián napijegy vásárlására is van lehetőség.

A regisztrációs időszak és a részvételi díj kifizetésének határideje: 2023. október 23. éjfél. A fenti határidő után a regisztráció és a díjfizetés lezárul! A konferencia napjain, a helyszínen regisztrációs díj befizetésére nincs mód!

FIZETÉSI INFORMÁCÓK

A konferencia teljes díja három napra: 14.000 HUF

A napijegy: 6000 HUF/nap

Az 50%-os kedvezményt a Magyar Képzőművészeti Egyetem Restaurátor Tanszékének aktív félévvel rendelkező hallgatói vehetik igénybe, a Tanulmányi Osztály által kiállított igazolás bemutatásával.

A regisztrációs díj tartalmazza a konferencián való részvételt – amely lehetőséget nyújt az új ismeretek szerzésére és szakmai találkozókra –, valamint a programfüzetet és a szendvicsebédre szóló ebédjegyet.

A napijegyek érvényességét és a kedvezmények jogosultságát a Szervezők a konferencia során ellenőrzik.

Borítókép forrása: hirnavigator.hu

restaurátor
2020-07-16 07:00
képzőművészet, műhely, restaurátor