Már lehet regisztrálni az idei MuseumDigit konferenciára!

2019-10-27 14:00

Regisztráljon most, és vegyen részt az idei MuseumDigit konferencián jelentős árkedvezménnyel!
A konferencián az előző évekhez hasonlóan neves nemzetközi és hazai előadók mutatják be a digitális világ új trendjeit, innovációit, a kulturális örökségi tartalmak kreatív felhasználási lehetőségeit, kiegészítve céges kiállítással és workshop programokkal. Az angol nyelvű előadásokhoz szinkrontolmácsolást biztosítunk.

Helyszín: Magyar Nemzeti Múzeum
Időpont: 2019.11.26-27.

Október 31-ig még kedvezményes áron szerezheti meg jegyét, ha regisztrál a konferencia oldalán.

Europeana Data Day: ahol a digitalizáció és a kulturális örökség találkozik!

Ismerje meg a minőségi digitális tartalmak előállításának és publikálásának technikáját, a mögötte álló modern technológiát a Europeana Data Day-en, a MuseumDigit konferencia nulladik napján!

Az Europeana Foundation, amely összefogja a nemzeti, tematikus és területi aggregátorokat, közel 50 millió rekordot felvonultató közös adatbázisával lehetővé teszi az európai kulturális intézmények gyűjteményeiben való keresést.

Az Europeana szakértője segítségével ingyenes, angol nyelvű workshopon választ kap arra, hogyan jutnak el a műtárgyrekordok az europana.eu portálra.

Helyszín: Magyar Nemzeti Múzeum
Időpont: 2019.11.25.

Regisztrálni szeretnék a Europeana Data Day workshopra!

Kövesse MuseumDigit2019 eseményünket a Facebookon!

látogató, múzeumpedagógia, műhely
2019-10-26 16:00